PL

Firma

 

ODONATI - to Studio Kreacji własnego wizerunku. Powstało z myślą o wszystkich tych którzy od lat z pasją samodzielnie kształtują swój image, jak i tych którzy dopiero chcą rozpocząć drogę poszukiwania indywidualnej kreacji. Mogą Państwo samodzielnie urealniać swoje marzenia posługując się naszą oferta jak narzędziem do realizacji celu, bądź wspólnie z nami i naszymi sugestiami odnajdować drogę do stworzenia własnego, indywidualnego wizerunku.

Od wielu lat na potrzeby własne tworzyłyśmy stroje z tkanin najwyżej jakości i wiemy jak ważny jest każdy detal:

 

W naszym studio mają Państwo do swej dyspozycji:

  1. TKANINY ? designerskie, wysoko gatunkowe sprowadzane z renomowanych włoskich fabryk,
  2. KOMPATYBILNOŚĆ kreacji ? spójność tkanin pasujących pod względem tematycznym, kolorystycznym i strukturalnym,
  3. PROJEKTY ? prezentujemy Państwu zarówno zrealizowane dotąd pomysły jak i sugestie co do sposobu wykorzystania poszczególnych rodzajów tkanin
  4. PORADY - związane ze zdrowym i mądrym kreowaniem pięknego ciała jako nierozerwalnego i podstawowego elementu kreacji naszego wizerunku

 

TKANINY

W dziale tym prezentujemy wybrane tkaniny z najnowszych kolekcji, które według nas zasługują na Państwa szczególną  uwagę. Pozostały pełen asortyment dostępny jest w naszym sklepie internetowym ( w górnej części strony internetowej - zakładka E-SKLEP ). Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz życzymy twórczych pomysłów w kreacji i przyjemnych zakupów.

 

PROJEKTY

Dział ten pomoże Państwu w pokonaniu bezradności w braku pomysłu na kreację z tkaniny, która swym pięknem i jakością zachwyca sama w sobie. 

Pracując wiele lat z klientkami wiemy, że bardzo często przeszkoda w zakupieniu tkaniny wyjątkowej tak pod względem wizualnym jak i jakościowym jest brak wizji kreacji jaką można by z niej stworzyć. W dziale PROJEKTY mogą Państwo zapoznać się z naszymi sugestiami jak i pobudzić swoją kreatywność poprzez przeglądanie galerii dotychczas wykonanych projektów. Mamy nadzieję, że będą one pomocne przy tworzeniu przez Państwa unikatowych strojów i pomogą rozsmakować się w zabawie i pasji jaką od lat stanowi kreowanie strojów. 

 

STYL ŻYCIA 

Chcąc kompleksowo podejść do problemu kreowania własnego wizerunku pragniemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie zdrowego i pięknego ciała.

CIAŁO to to najistotniejsza, a zarazem fundamentalna kreacja naszego wizerunku!

 

 W obecnych czasach najpiękniejszą i najważniejszą kreacją jest nasze ciało. Piękno zdrowego i zadbanego ciała jest fundamentem do dobrego samopoczucia, a co za tym idzie radości z tworzenia kreacji dopełniających nasz wizerunek.

W przeciwieństwie do procesu tworzenia stroju - kolekcji ubrań- droga do wykreowania ZDROWEJ wymarzonej sylwetki ciała jest długa i żmudna. Wymaga ogromnej samodyscypliny, systematyczności, wytrwałości jak i mądrego pokierowania specjalistów w tej dziedzinie. Tym bardziej osiągany sukcesywnie cel cieszy nas niewspółmiernie długo i stanowi bazę w dalszym procesie kształtowania własnego image.

Mając wieloletnie doświadczenie tak w osobistym zmaganiu się z kobiecymi problemami związanymi z dążeniem do perfekcji własnego ciała, jak i w prowadzeniu zajęć fitness z klientkami wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom. W swej ofercie prócz ekskluzywnych kolekcji tkanin mamy pełną i profesjonalną opiekę fitness.

Mądrze dobrany i bezpieczny trening wspomagany racjonalnym odżywianiem  nie tylko pozwoli ukształtować nam wymarzoną, piękną sylwetkę ale też pomoże pozbyć się nabytych przez lata dysfunkcji, dzięki czemu nabiorą Państwo pewności siebie i niesamowitej pogody ducha. Stanowią one podstawę tak pozyskania radości życia jak i otwarcia naszych umysłów na nowe wizje, na nową drogę w naszej samorealizacji.  

 

 

Newsletter

Zapisz się do Newslettera.

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.
Zobacz nasze
Nowości

Promocje